DETAN
O NAS

Architektura to nasza pasja

Pracownia Architektoniczna Detan

Pracownia Architektoniczna Detan została założona w 1992 roku przez Andrzeja Detkę – absolwenta wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Zespół projektowy, począwszy od założeń programowych, poprzez wszystkie fazy projektowe, profesjonalnie prowadzi proces inwestycyjny do odbiorów włącznie. Zakres usług obejmuje projektowanie architektoniczno-budowlane, projektowanie instalacji infrastruktury technicznej, doradztwo techniczne, nadzór techniczny, obsługę inwestycyjną. Jesteśmy partnerami dla przedsiębiorstw, urzędów samorządowych , instytucji naukowych czasem osób fizycznych. Pracownia projektowała obiekty biurowe, mieszkalne ,handlowe, szkolne, szpitalne i farmaceutyczne, ekspozycyjne, usługowe, obiekty sportowe i rekreacyjne, zakłady przemysłowe, banki.

Naczelną ideą przewodnią firmy jest dbałość o jakość tworzonej architektury przy jednoczesnym spełnianiu skomplikowanych wymagań klientów . I to zarówno w sferze estetycznej jak i ekonomicznej. Bo sukcesy naszych partnerów świadczą bezpośrednio o naszym profesjonalizmie. Bo architektura to nasza pasja, z której wynika nasz sposób na kreację przestrzeni.

Takie cechy jak rzetelność , solidność i terminowość towarzyszą codzienności wykonywanej pracy. Może właśnie z powodów opisanych powyżej portfel zleceń jest dość pełny. Ale to właśnie sól istnienia firmy. Firmy założonej do projektowania i realizacji rzetelnej i nowoczesnej architektury.

Nasz zespół

Andrzej Detka

Prezes zarządu/Główny projektant

Irena Detka

Prokurent/Dyrektor

Dominik Plato

Manager realizacji/projektant

Adam Detka

Manager projektów/projektant

Ewelina Dziedzic

Filip Leśniewski

Marta Szyszko-Król

Katarzyna Detka-Godlewska

Bartłomiej Dziubek

Emilia Kulińska

Marcin Wiączkowski

Maciej Detka

Iga Banaszkiewicz-Detka

Paweł Krzan

Karol Saletra

Anna Nowak

Jagoda Zapała

Agnieszka Żółtak